Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde bir program düzenledi. Programa Vali Şefik Aygöl ve Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir başta olmak üzere, kurum amirleri ve öğrenciler katıldı. Programda söyleşi, film ve slayt gösterileri, piyano konseri yer aldı. Vali Aygöl, Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin gelişmiş bir hastane olduğunu ve diğer ilçelerde de hastane çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Ayrıca, hastaneye diğer şehirlerden hastaların gelmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.